Proszę czekac...
Twoj kalendarz jest generowany.


loader

Promowanie mojego obiektu

Jak wypromować obiekt noclegowy ? 


oblozenie.com oferuje rozbudowane możliwości promocji obiektu - zarówno jeżeli chodzi o widoczność w samym portalu, czy też na innych witrynach noclegowych, ogłoszeniowych czy aukcyjnych (np. allegro, świstak, ebay...). Droga do efektywnej promocji obiektu to tylko kilka kroków


Krok 1- Aktualizacja kalendarza obłożenia dostępnych miejsc

Logika prezentowania ofert na liście wyników w dużej mierze zależy od ich aktualności. Tak więc by obiekt był wśród najczęściej wyświetlanych przez turystów, kalendarz obłożenia winen być aktualizowany jak najczęściej.

Aktualizacja kalendarza jest prosta. Po zalogowaniu wybieramy "Mój obiekt" z bocznego menu oraz sekcję "Zarezerwowane terminy". 

Kliknięcie na dany dzień odznaczy brak dostępności. Aktualny kalendarz jest od tego momentu uaktualniony we wszystkich współpracujących z oblozenie.com portalami oraz na pozostałych naszych witrynach (własna strona, inne portale, itd...).


Pamiętaj ! Im więcej kalendarzy swojego obiektu umieścisz na innych stronach tym wyżej będzie on prezentowany na liście wyników !


Krok 2 - Oznaczenie obiektu jako promowany

Po zalogowaniu, w trybie edycji obiektu, mamy możliwość skorzystania z fukcji promowania oferty. Opcja ta jest płatna (99 zł/rok).
Promowanie spowoduje wyróżnienie oraz preferencyjną pozycję na liście wyników.


Krok 3 - Słowa kluczowe i opis oferty

Unikalność opisu obiektu oraz wykorzystanie specjalnych sekcji META to kolejny krok w celu jak najlepszej promocji oferty w całej sieci.

Zachęcamy zatem to rzetelnego wypełnienia następujących elementów:
- "Opis obiektu" - najlepiej w wersji rozbudowanej.
- "Meta - słowa kluczowe" - oddzielane przecinkami słowa związane z obiektem, lokalizacją, elementami którymi chcemy się podzielić z turystami, itd...
- "Meta - opis" - skrócona wersja najważniejszych informacji, najlepiej kilka zdań.